Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění s Konstantinou

31. 5. 2010

V pondělí se člověku do školy většinou moc nechce. A kdyby mi někdo oznámil, že mě čeká pětihodinovu zkouška sboru, asi bych radši zůstala doma v posteli. Jenže my jsme se měli skvěle.

Obrazek

Tak zaprvé nám skauti půjčil svůj srub! Báječné místo. Můžeme potvrdit, že se výborně hodí nejen pro všelijaká skutská dobrodružství, ale i na zpívání. Přinesli jsem si s sebou klávesy, sesunuli lavičky, abychom to měli jako na sboru, a mohlo se začít.

Zkoušeli jsem občas na dvě party. Jedna s Konstantinou, která s dětmi pilovala hlavně výslovnost, rytmus nových písní a opakovala písničky, které se nám už dostaly do hlavy, druhá s paní učitelkou Vackovou, která trvala na tom, že se všechna ta blaznivá slova msuíme naučit zpaměti... Odvážně jsme se pustili do maďarštiny. Jestli jste si doposavad mysleli, že čeština je rozhodně nejtěžší jazyk, začněte se učit maďarsky a změníte názor. Ono zazpívat "felzedjükalnalra" není vůbec žádna legrace... Ledy legrace je to mnohdy náramná, ale dřina taky.

Abychom se ale nezamotali do všech těch cizích slov příliš, odskočili jsem si vždy na chvíli do tělocvičny zahrát si nějakou hru a proběhli se venku. Čas utíkal mnohem rychleji než ve škole, a tak jsem se všichni až divili, že už máme jít domů. Ale odvedli jsem kus práce, to se musí uznat.

Přijďte na koncert 17. června 2010 do Prahy. Bude to stát za to!

 Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Soustředění s Konstantinou

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NÁDHERA

(Karolína Urbanova, 17. 8. 2010 13:11)

soustředění s konstantinou bylo nádherný.I kdiš sem ma ta zopomněle a vzala si učení.hry byli super a spívaní taky jak konstaninou tak i s paní učitelkou